Rejestracja: 691 291 011

Oferta

.

Konsultacja z Badaniem Podoskopowym

wtorek, 31 marzec 2015 00:00

Konsultacja z badaniem podskopowym jest przeprowadzana zawsze na pierwszej wizycie, podczas której tworzona jest pełna dokumentacja stóp klienta, wraz z dokumentacją fotograficzną. 

Do badania wykorzystywane jest specjalistyczne urządzenie, które umożliwia diagnozowanie na podstawie analizy odbicia lustrzanego podeszwowej strony stóp. Metoda ta umożliwia ocenę stanu stóp, wad postawy, wad ustawienia stóp a także stopnia kontaktu stopy z podłożem i jej wysklepienia. Na podoskopie stopę można przebadać zarówno statycznie jak i dynamicznie, co pozwala na ocenę zachowania stóp także podczas chodu.  

Badanie pozwala na dobór odpowiedniego zaopatrzenia korekcyjnego, a co za tym idzie poprawę komfortu chodzenia.

Podstawowy Zabieg Podologiczny

wtorek, 31 marzec 2015 00:00

Zabieg polega na usunięciu  zrogowaceń naskórka (w tym także modzeli i odcisków), obcięciu i oszlifowaniu paznokci oraz na prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych. Po zabiegu aplikowany jest odpowiedni preparat oraz zalecana jest odpowiednia pielęgnacja domowa. Zabieg wykonywany jest bez moczenia stóp, z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych, oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi podologicznych.

Pedicure Pielęgnacyjny

wtorek, 31 marzec 2015 00:00

Polega na usunięciu standardowych zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci, oczyszczeniu wałów paznokciowych oraz wmasowaniu preparatu. Zabieg wykonywany jest bez moczenia stóp, z wykorzystaniem najnowszych metod podologicznych, oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi podologicznych.

partnerzy

 

 

 

 

 Ostatnie wpisy klientów: