Rejestracja: 691 291 011

kosmetolog spec. podolog Aleksandra Butyńska

Ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu kierunek kosmetologia. W zawodzie spełniam się od kilku lat, początkowo pracując w renomowanym salonie urody w Warszawie, później również w Legnicy. Podczas swojej pracy zauważyłam, że wiele osób ma różne dolegliwości w obrębie stóp, a moja wiedza kosmetyczna była zwykle niewystarczająca aby im pomóc.

Wtedy też postanowiłam obrać nową drogę nauki i wyspecjalizowałam się w podologii- specjalistycznej pielęgnacji stóp. Początkowo ukończyłam Indywidualny kurs podologiczny , który dał mi pełen pogląd na tę dziedzinę nauki. Następnie ukończyłam studia podyplomowe z Podologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na różnego rodzaju kursach, sympozjach podologicznych i targach branżowych. 

Odbyłam praktyki w Poradni Stopy Cukrzycowej , gdzie poznałam postępowanie lekarzy przy bardzo trudnych i skomplikowanych stopach cukrzycowych. 

Dodatkowo uczelnia dała mi możliwość odbycia praktyk u dr Ryszarda Szczepańskiego - wybitnego ortopedy, gdzie poznałam sposoby korekcji wad postawy przy użyciu indywidualnych wkładek systemu FORMTHOTIC. 

Specjalistyczne zabiegi podologiczne wykonuję już od dłuższego czasu, w ramach pracy w mobilnym gabinecie, gdzie zyskałam już szerokie grono oddanych mi klientów. 

Podologia jest dla mnie nie tylko zawodem ale i pasją, dlatego wszystko co robię, robię z prawdziwą przyjemnością.

partnerzy

 

 

 

 

 Ostatnie wpisy klientów: