Rejestracja: 691 291 011
  • Welcome lorem ipsum

    Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.
  • Welcome lorem ipsum

prev next

Rola stóp jest nieoceniona, dlatego należy o nie zadbać już dziś aby w zdrowiu służyły nam do końca życia. 

Nogi są jak filary podtrzymujące ciężar całego ciała, dlatego nieustannie narażone są na duże obciążenie. Dodatkowo przez większość dnia nasze stopy ściśnięte są w butach, nie zawsze wygodnych, często utrudniających oddychanie naszej skóry, a latem wysuszone przez słońce i kurz. Wszystko to sprawia, że naskórek na stopach staje się zgrubiały i popękany,  a w ich obrębie często tworzą się różnego rodzaju dolegliwości takie jak odciski, wrastające paznokcie, czy dużo trudniejsza do wyleczenia- grzybica. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego że stopy, podobnie jak reszta ciała, wymagają regularnych i dostosowanych do specyfiki skóry zabiegów pielęgnacyjnych, profilaktycznych i leczniczych. Często słyszymy o samodzielnym wykonywaniu zabiegów. Są to zazwyczaj zabiegi przeprowadzane nieumiejętnie, mogące skutkować w późniejszym czasie takimi problemami jak modzele czy też wrastające paznokcie.

Pomimo, iż stopy są tak istotne dla naszej egzystencji to wciąż są one najmniej zadbaną częścią ciała, a w rzeczywistości to właśnie one są odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia i wpływają na naszą aktywność ruchową.

Gabinet Podologiczny został stworzony według  zachodnich standardów,  spełniając jednocześnie  najbardziej  rygorystyczne  zasady  higieny i procedury, obowiązujące w gabinetach zabiegowych na terenie UE. Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów, wyposażyłam gabinet w najwyższej jakości aparaturę i narzędzia, posiadające certyfikaty medyczne. Gabinet został również zaopatrzony w Autoklaw najwyższej klasy B, co daje gwarancję bezpieczeństwa świadczonych usług.

partnerzy

 

 

 

 

 Wybrane zdjęcia z galerii:

Ostatnie wpisy klientów: